PetArkadaş - Evcil Kütüphane - Evcil Köpekler - Evcil Kuşlar
Evcil Kediler
Kediler hakkında herşey: Kedi türleri, kedi ırkları, kedi cinsleri, binlerce kedi resimleri ve fotoğrafları.

Evcil Kediler, gerek Türk kedileri gerek Dünya'daki diğer kediler hakkında bilgi vermek için uzun bir çaba ve ortak çalışma sonucu ortaya çıktı. Bu konuda daha fazla bilgiyi kaynakça sayfamızdan alabilirsiniz.

Bize yardım etmek için aşağıdaki yollardan birini veya ikisini birden tercih edebilirsiniz. Yardımınız için çok teşekkür ederiz, sağolun. :)

Kedi Sahibiyseniz

Kediler hakkındaki Türkiye Popüler Kedi Türleri istatistiklerimizi geliştirebilmemiz için, sahibi olduğunuz kedileri bilgileri ve fotoğraflarıyla Petarkadaş'a kaydettirirseniz seviniriz. Bu şekilde, Türkiye'de yaşayan kediler hakkında yararlı bilgileri derleyebiliriz.

Ankara Kedisi , Van Kedisi gibi Türk kedilerine sahip olanların kedilerini Petarkadaş'a üye yapması da çok önemli. Kedilerinizi toplumla paylaşmanız onların popülerliklerini arttıracak, milli değerlerimizin korunmasına yardım edeceksiniz. Örneğin, Ankara Kedisi'nin anlatıldığı sayfadaki "Ankara Kedisi Klübü" linkine tıkladığınızda üye Ankara Kedisi sahiplerini görebilir, onlarla bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web Siteniz Varsa

Bu siteye link verin, kedilerin buna ihtiyacı var. Böylece kediler hakkındaki bu çalışmanın daha çok insana ulaşmasını sağlar ve daha çok insanın kedi sevgisiyle tanışmasına vesile olursunuz.

Teknik olarak link vermeyi bilmiyorsanız, aşağıdaki kutudaki kodu sitenizin html kodları arasına yerleştirmeniz yeterli, bu aşağıdaki gibi bir link yaratacaktır:

Evcil Kediler


©2006-2018, Evcil Kediler - Hakkında - Gizlilik Bilgileri - Yardım Edin
Evcil Kediler'deki bilgileri ancak kaynak göstererek ve ticari amaçlar dışında kullanabilirsiniz, hırrr...
(0.002)

Yavru kedi veya yetişkin bir kedi almadan önce kedi seçimi ve davranışları konusunda deneyimli bir veteriner hekime, ayrıca deneyimli kedi sahiplerine danışmalısınız. Kedinizi aldıktan sonra uzman bir veteriner hekime ilk sağlık konrollerini yaptırmayı ve daha sonra ilgili belediye kurumlarına kayıt yaptırmayı lütfen kedinizin, ailenizin ve toplumun sağlığı için ihmal etmeyin.
Dikkat, bu aynı zamanda yasal sorumluluktur!