PetArkadaş - Evcil Kütüphane - Evcil Köpekler - Evcil Kuşlar
Evcil Kediler
Kediler hakkında herşey: Kedi türleri, kedi ırkları, kedi cinsleri, binlerce kedi resimleri ve fotoğrafları.

Evcil Kediler, bazıları yurt dışı bazıları ülkemizden birçok kaynak incelenerek oluşturuldu. Sayfaları hazırlarken azami dikkat gösterdik. Buna rağmen hatalarımız olabilir. Bu konuda bize bilgi verirseniz, gerekli düzeltmeleri ilk güncellemede yapmaya çalışırız.

Bu sitedeki bilgileri hazırlarken bize yardımcı olan, bilgileri kontrol eden, birçok ırk bilgisinin siteye girişini ve yazımını yapan, çok zor bulunan bazı ırk fotoğraflarını bulan Sevgili Canan Uysal'a çok teşekkür ederiz. O olmasaydı, korkarız bu site asla bitmezdi.

Aşağıda kaynaklarımızın bir listesini bulabilirsiniz:

Kitaplar ve Yayınevleri

  • Kitap Yayınevi
    Steve Duno, Her Yönüyle Kedi Bakımı
    Bu kitap, her kedi sahibinin mutlaka kütüphanesinde olması gereken kitaplardan birisi. Kitap Yayınevi'ne destekleri için çok teşekkür ederiz.

Kaynaklar


©2006-2018, Evcil Kediler - Hakkında - Gizlilik Bilgileri - Yardım Edin
Evcil Kediler'deki bilgileri ancak kaynak göstererek ve ticari amaçlar dışında kullanabilirsiniz, hırrr...
(0.003)

Yavru kedi veya yetişkin bir kedi almadan önce kedi seçimi ve davranışları konusunda deneyimli bir veteriner hekime, ayrıca deneyimli kedi sahiplerine danışmalısınız. Kedinizi aldıktan sonra uzman bir veteriner hekime ilk sağlık konrollerini yaptırmayı ve daha sonra ilgili belediye kurumlarına kayıt yaptırmayı lütfen kedinizin, ailenizin ve toplumun sağlığı için ihmal etmeyin.
Dikkat, bu aynı zamanda yasal sorumluluktur!